-

Co pić po treningu: woda, izotonik czy Vitamin Water?
Po treningu warto pić napoje dopasowane do intensywności wysiłku, takie jak woda po lekkim treningu, izotonik po długim i intensywnym wysiłku oraz wody witaminowe po umiarkowanym ruchu. OSHEE Isotonic to napoje węglodanowo-elektrolitowy do spożycia podczas aktywności fizycznej, który zwiększa wchłanianie wody, a OSHEE Vitamin Water to woda, która pomaga utrzymać prawidłowe funkcje fizyczne i poznawcze.
-

Nawodnienie a wydajność fizyczna: Jak picie wody wpływa na Twoje wyniki sportowe?
-

Znaczenie hydratacji przed i po treningu
-

Dbaj o nawodnienie jak Olimpijczycy
-

W jaki sposób zadbać o nawodnienie w trakcie treningu lub wyścigu kolarskiego?
-

Jak zapobiec odwodnieniu organizmu w trakcie biegów długodystansowych?